Reiter
výroba elektrických houslí, viol a cell

Elektrické housle

Hlavní modely elektrických houslí, které vyrábím, jsou Alien, Classic a Easy.
Modely Classic a Easy nabízím ve 4 a 5ti strunné variantě, housle Alien potom 4, 5, 6, 7 případně 8mi strunné. Každý nástroj je stavěný individuálně, lze tak přizpůsobit některé rozměry Vašim požadavkům. Dodací lhůta je cca 4 týdny. Objednávat můžete e-mailem, telefonicky nebo přes objednávkový formulář.

Těla všech nástrojů jsou zhotoveny z kvalitního vyzrálého javorového dřeva, hmatníky a garnitura jsou ebenové. Nástroje jsou osazeny piezo snímači, které jsou umístěné pod kobylkou. Housle mají vestavěný předzesilovač (kromě pasivní verze houslí Easy), který byl navrhnut a sladěn s ohledem na použité piezo snímače. Předzesilovač je napájený 9V baterií, která vydrží v nástroji cca půl roku. Nástroje vyrábím v různých barevných odstínech - dle přání zákazníka - pro inspiraci se podívejte do galerie. Součástí každého nástroje je pevné pouzdro a na veškeré nástroje je poskytnutá záruka 5 let.


Housle Alien II

Housle Alien II mají oproti starší verzi houslí Alien částečně pozměněný tvar těla. Díky těmto úpravám, se snížila hmotnost nástroje o cca 100g. Vzhledem k jeho masivní konstrukci a olejovým ladícím mechanikám oceníte jeho stabilní a komfortní ladění. Přestože olejové ladící mechaniky mají v porovnání s klasickými houslovými kolíčky větší hmotnost, díky umístění mechanik za kobylkou, je nástroj dobře vyvážený. Housle nabízím v provedení 4, 5, 6, 7 případně 8mistrunném.

Specifikace

tělo: javor
krk: javor
hmatník: eben
garnitura: eben
snímače: piezo umístěné pod kobylkou
Vestavěn předzesilovač napájený 9V baterií.
V ceně nástroje je zahrnuto pevné pouzdro

Ceny

Alien 4strunné 11600 KčObjednat
Alien 5strunné 12200 KčObjednat
Alien 6strunné 12800 KčObjednat
Alien 7strunné 13600 KčObjednat
Alien 8strunné Na dotazHousle Classic

Nástroj pro zastánce klasického designu. Housle mají krásný plný tón a zvuková charakteristika se blíží akustickým houslím. Housle jsou nabízeny ve 4 a 5ti strunné verzi.

Specifikace

tělo: javor
krk: javor
hmatník: eben
garnitura: eben
snímače: piezo umístěné pod kobylkou
Vestavěn předzesilovač napájený 9V baterií
V ceně nástroje je zahrnuto pevné pouzdro

Ceny

Classic 4strunné 11900 KčObjednat
Classic 5strunné 12600 KčObjednatHousle Easy II

Housle Easy II mají oproti dřívější verzi novou konstrukci těla a lehce pozměněný design. Tyto úpravy přispěly k nižší hmotnosti nástroje - váha houslí je nyní srovnatelná s váhou klasického nástroje. S hmotností 550g se housle řadí mezi nejlehčí na trhu.

Nástroj je nabízen ve dvou variantách - pasivní a aktivní. Aktivní verze se od pasivní liší tím, že má vestavěný předzesilovač který je napájen 9V baterií. Nástroj je nabízen ve 4 a 5ti strunné verzi.

Specifikace

tělo: javor
krk: javor
lub nástroje: plast
hmatník: eben
garnitura: eben
snímače: piezo umístěné pod kobylkou
U aktivní verze vestavěn předzesilovač napájený 9V baterií
V ceně nástroje je zahrnuto pevné pouzdro

Ceny

Easy 4strunné pasivní 7990 KčObjednat
Easy 4strunné aktivní 9900 KčObjednat
Easy 5strunné pasivní 8550 KčObjednat
Easy 5strunné aktivní 10540 KčObjednat